GÜNDEM TEKNOLOJİ

LG’den orta segmente yeni bir akıllı telefon serisi

Son yıllarda satışlarda yaşamış olduğu düşüşle birlikte aktif bir şekilde telefon üretmeyi bırakan LG Electronics, şimdi yeni bir akıllı telefon serisi başlatacağını açıkladı. LG W serisi, orta segmente yeni modeller kazandırırken, Samsung’un Galaxy M serisine doğrudan rakip olmayı hedefliyor

LG W serisi neler sunacak?

Yayınlanan ön tanıtım afişlerine göre LG W serisindeki akıllı telefon modellerinde çentikli ekran modellerine yer verecek. Bunun yanı sıra bazı W modellerinde 3’lü arka kamera kurulumu da yer alması bekleniyor. Yapay zekaile desteklenecek olan bu kameralardan birinin ana kamera, birinin ultra geniş açılı kamera, sonuncusunun ise derinlik algılayıcı kamera olacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca bir telefonun tasarım detaylarında bu üçlü kamera kurulumunun sol üst köşeye dikey bir şekilde konumlandırılıyor. Bunun yanı sıra renk seçeneklerinde de siyah, mavi ve yeşil olmak üzere degrade renkleri görüyoruz.

LG’nin W serisinin ilk aşamada yalnızca Hindistan pazarında satışa sunulması bekleniyor. Zaten şirket, bu akıllı telefon serisiyle direkt Hindistan gibi pazarları hedefliyor. Telefonların Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağına dair henüz bir bilgi bulunmuyor.

/Shift-d/

Benzer Haberler

780 ton sahte kıyma yoksullara yedirildi

nupel haber

Ferhat Tunç : Sanatçı durur mu?

Ferhat Tunç

Bahçeli : İstanbul seçimleri yenilenmeli

nupel haber

Jahan Rafi: Önce cinsel tacize uğradı, sonra yakıldı

nupel haber

Kürdistan ismi parti kapatma gerekçesi olamaz

nupel haber

Cihangir İslam: AKP’de derin bir kopuş yaşanıyor

nupel haber